Decydując się na nowoczesną aranżację swojej łazienki, można zamontować w niej wannę niekonwencjonalną jaką zdecydowanie jest wanna asymetryczna. Przykład takich wanien to bardzo szeroka oferta sklepów lub działów z armaturą łazienkową. Można wybrać odpowiedni kształt, materiał, z którego wanna jest wykonana jak i specjalny bonus, zainstalowany w wannie.

Dlaczego wanny asymetryczne są tak modne?

Wanny asymetryczne ostatnio stały się bardzo modne i popularne. Wszystko to za sprawą swojej innowacyjności. Wanny mają ciekawe kształty, przez co już wyróżniają daną łazienkę, a dodatkowo można też zakupić wannę z hydromasażem, narożną, o prostej linii lub zaokrąglonej jak i wannę z wbudowaną półką na kosmetyki.Producenci proponują coraz to nowsze wzory i ciekawsze propozycje tego typu wanien. Ponadto każda z nich może być odpowiednio dopasowana do stylu danej łazienki. Można więc wybrać idealną propozycję do klasyki, minimalizmu czy stylu glamour.

Można je zmieścić w małej jak i dużej łazience

Fenomenem wanien asymetrycznych jest to, że idealnie dopasować je można nie tylko do danego stylu panującego w łazience ale także i do jej rozmiarów. Są wanny rogowe, narożne, których wymiary idealnie pasują do łazienek małych, jak i są wanny dwuosobowe, duże, idealnie pasujące do łazienek bardzo dużych. Każda z nich da bardzo duży komfort z ich używania. Tym bardziej, że gdy zdecydujemy się na wannę z hydromasażem, można jeszcze dodatkowo mieć ciekawe atrakcje w czasie kąpania. Wnęki, które znajdują się w niektórych modelach dają komfort z poręcznego korzystania z kosmetyków a w przypadku gdy są one duże, mogą być wygodnym siedziskiem dla osób starszych lub dzieci, podczas zażywania ablucji.

Najlepsza wanna, z czego może być wykonana?

Uważa się, że najlepsze wanny to egzemplarze wykonane z materiału akrylowego. Takie modele są lekkie, mają gładką powierzchnię a gorąca woda bardzo długo utrzymuje w nich swoją temperaturę. Wanny asymetryczne to bardzo ciekawe i niekonwencjonalne elementy, które znacznie wpływają na zmianę charakteru każdej łazienki. Są wyposażeniem bardzo ciekawym i oryginalnym i coraz częściej już spotykanym w wielu łazienkach. Dodatkowo ich urodę podkreśla oryginalna forma ich zabudowy ciekawymi płytkami. Decydując się na zabudowę glazurą w kolorze białym otrzymać możemy w łazience styl klasyczny, gdy płytki będą drewno podobne styl w łazience można kreować na styl w typie industrialnym. Aranżacja łazienki może znacznie zmienić jej wygląd i sprawić, że stanie się ona bardzo dobrym miejscem relaksu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://1lazienka.pl/category/wanny-asymetryczne.

Comments are closed.