Swojska, przytulna kuchnia na pewno stanie się miejscem, gdzie dzieci będą chciały przyjść porozmawiać ze swoją mamą podczas gotowania. To takie miejsce, gdzie mąż sam zechce przyjść, aby wesprzeć swoją żonę podczas gotowania lub na odwrót. Takie pomieszczenie ma moc i może już niedługo zagościć w każdym domu.

Przytulna kuchnia w tkaninach

Przytulna kuchnia kocha tkaniny i nie należy się ich bać. Aczkolwiek należy pamiętać o tym, aby wybierać mniej więcej spójne motywy kolorystyczne lub też wzory, aby wszystko mogło ze sobą połączyć się w jedną całość. Dlatego zwraca się uwagę na to, aby na stole w kuchni rozłożyć obrus, przykładowo w szkocką kratę. Do tego serwetki, które można rozłożyć w kilku miejscach po kuchni (byleby nie przesadzać z ich ilością). Ściereczki z takim samym motywem w okolicy zlewu, aby mogły być one pomocne podczas wycierania naczyń. A na samym końcu należy wybrać odpowiednie zasłony, które będą dopełniać całego klimatu pomieszczenia.

Przytulna kuchnia z dekoracjami

Przytulna kuchnia kocha również różnego rodzaju dekoracje. Tak, wśród nas są miłośnicy bibelotów, które trzeba bardzo starannie i często odkurzać, jeżeli mają one mieć kontakt z jedzeniem. Zamiast tego można zdecydować się na obecność roślin, które również staną się piękną ozdobą tego pomieszczenia. Żywe zioła w ozdobnych doniczkach to podstawa, bowiem będzie można je również wykorzystać do gotowania. Ciekawą propozycją są również wyroby decoupage, który w ostatnich czasach cieszy się wielką popularnością. 

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz zobacz