Nie ulega wątpliwości, że stojaki reklamowe stały się nieodzownym elementem wszystkich sklepów i pozostałych punktów usług. Zależnie od potrzeb stojaki posiadają różne formy i wymiary. Ponadto stojaki przeznaczone na reklamę zazwyczaj zajmują mało miejsca, dlatego też znalazły one wiele zastosowań.

Stojaki kartonowe i na ulotki?

Obecnie stojaki kartonowe są najbardziej popularne i stosowane najczęściej w sklepach. Stojaki wykonane z kartonu są z pewnością lekkie, biodegradowalne i łatwe w transportowaniu. Poza tym kartonowym stojakom można nadawać dowolne formy, dlatego też mogą być one potyczkami czy regałami reklamowymi. Obecnie ekspozytory reklamowe montuje się w bardzo prosty sposób i są tańsze w porównaniu z innymi nośnikami reklamy. Z kolei stojaki na ulotki doskonale uzupełniają stoiska wystawiennicze. Dodatkowo taki rodzaj nośnika na pewno przyciągnie uwagę potencjalnych i przyszłych klientów.

Standy ekspozycyjne

Współczesne standy ekspozycyjne mają za zadanie wyeksponować dany produkt w taki sposób, aby wzbudzić zainteresowanie konsumenta. Z reguły takie stojaki reklamowe produkowane są z metalowego stelaża. Oprócz tego taki typ stojaka zalicza się do produktów dedykowanych. Oznacza to, że stand ekspozycyjny jest wykonany dopiero po uwzględnieniu wagi, kształtu i rozmiaru konkretnego produktu, który będzie umieszczony na ekspozytorze. Należy zaznaczyć, że stand ten tworzony jest w specjalnym przedsiębiorstwie, który zna zasady merchandisingu i zdobył wieloletnie doświadczenie w branży związanej ze stojakami reklamowymi.

Stojąca reklama – czy może być skuteczna?

Naturalnie każdy właściciel firmy zastanawia się jaka forma reklamy będzie najskuteczniejsza. Najlepiej jest zastosować różne strategie, aczkolwiek na reklamę w telewizji czy radiu mogą pozwolić sobie tylko najbogatsze przedsiębiorstwa. Pomimo tego rynek oferuje znakomity środek reklamy i promocji, z którego mogą korzystać większość firm. Są to oczywiście stojaki reklamowe. Obecnie wybór tych stojaków jest ogromny. Klient może zakupić potykacz, stojaki lądowe, podajniki grawitacyjne i ekspozytory wiszące. Należy podkreślić, że wszystkie te stojaki nie muszą być umieszczone w jednym miejscu. Ze względu na możliwość ich przenoszenia świetnie sprawdzają się podczas targów, czy też konferencji. Otóż odpowiednio wyposażone stojaki reklamowe mogą sprawić, że produkt staje się lepiej widoczny i atrakcyjniejszy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Stojaki reklamowe.

Comments are closed.