Depilacja laserowa jest najlepszym sposobem na uzyskanie wiecznie gładkiej i miękkiej skóry – bez powstawania zaczerwienienia, zacięć przy goleniu czy obrzęków kończyn. Depilacja laserowa działa za pośrednictwem skoncentrowanego lasera, który przepuszcza wiązkę światła przez swoją obudowę. Natrafia ona na skórę, gdzie dzieje się cała magia.

Depilacja laserowa – co sprawia, że działa?

To, że depilacja laserowa jest skuteczna jest już pewne. Ogromna ilość osób, która poddała się serii zabiegów jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, że depilacja laserowa permanentnie usuneła owłosienie z danej powierzchni skory. Jednak nie każdy wie w jaki sposób dokładnie działa i co kryje jej tajemnica.

Źródłem skutecznego działania lasera depilacyjnego jest oczywiście światło. Jednak światło to różni się od światła żarówkowego pod wieloma względami. Przede wszystkim zapewnia ono biegnięcie lasera z określoną mocą i długością światła. W wyniku tego na skórze energia przekształcana jest w ciepło co z reguły odczuwa każda osoba poddająca się zabiegowi depilacji laserowej. Ciepło to sprawia, że cebulki włosowe ulegają wewnętrznym uszkodzeniom – a to właśnie cebulki włosowe są najważniejszym punktem w produkowaniu nowych włosów. W skrócie – uszkodzona cebulka to brak produkcji nowych włosów. Taka sytuacja jest najlepszą z możliwych metod depilacyjnych. Bowiem włosy nie mają możliwości do odtwarzania się przez co nie powstaje żaden ciemny meszek, który również jest mało estetyczny. W wyniku tego chcąc mieć zawsze idealnie gładką skórę na powierzchni pach, nóg czy okolic bikini depilacja laserowa jest jedynym słusznym rozwiązaniem.

Podsumowanie 

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który wykonuje się w profesjonalnym studio/salonie depilacyjnym. Tam osoby po kursach., które znają się na rzeczy wskażą wszystkie przeciwwskazania i zachowania pozabiegowe wszystkim swoim klientom. Takie podejście gwarantuje brak komplikacji i długotrwały efekt na całe życie!

Zobacz na https://depilacja.pl/

Comments are closed.