Drewniany stół jest uniwersalnym wyposażeniem pasującym do każdego ogrodu, zarówno utrzymanego w duchu nowoczesnego minimalizmu, jak i inspirowanego klimatem wsi. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziemy szeroki wybór drewnianych stołów wykonanych z gatunków o zróżnicowanej strukturze, kolorze i właściwościach. Jaki stół ogrodowy drewniany warto mieć w swoim ogrodzie?

Egzotyczne materiały: stół ogrodowy drewniany na lata

Szukasz efektownego, solidnego stołu o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne? W takim razie Twojej uwadze polecamy  stół ogrodowy drewniany zbudowany z egzotycznej teczyny! Surowiec pozyskiwany z monumentalnego drzewa rosnącego w azjatyckich lasach monsunowych wykorzystywany jest do produkcji mebli kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Teczyna, w odróżnieniu od europejskich gatunków, jest nasycona kwasem krzemowym i substancjami oleistymi. Specyficzny skład sprawia, że tekowe meble są twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, woda, wysoka i niska temperatura, a nawet ostre środki chemiczne.

Stoły tekowe są nie tylko solidne, ale również efektowne. Masywne, surowe meble z pięknym rysunkiem słojów stają się wyrazistą ozdobą przydomowej strefy. Z czasem na ich powierzchni powstaje srebrzysty nalot, który dodaje meblom szlachetności.

Meble rattanowe Vimine – rozwiązania dla wymagających

Doskonałym dopełnieniem stołu tekowego będą lekkie krzesła rattanowe oferowane przez markę Vimine – producenta wysokiej jakości mebli i dodatków ogrodowych z egzotycznych surowców. Meble rattanowe Vimine łączą w sobie motywy charakterystyczne dla stylu kolonialnego i nowoczesnego. Co ważne, każdy mebel wykonywany jest ręczenie z ekologicznych materiałów. 

Comments are closed.