Niektóre stroje kąpielowe wymagają specjalnej oprawy. Stanowić ją może albo specjalny krój tychże strojów, albo też specjalne dodatki, które prezentować się będą wyjątkowo i seksownie. Na co zatem warto postawić, by na plaży i wśród tłumu gapiów, nie być „jedną z wielu” lecz osobą, która przyciągnie wzrok wszystkich?

Monokini – czas zacząć uwodzić!

Monokini to specyficzne kostiumy kąpielowe. Wyróżniają się one dość wyciętym, choć jednoczęściowym krojem. Jest to strój odpowiedni dla bardzo odważnych pań, które nie boją się „bardziej” odsłonić na plaży. Oczywiście monokini jest tą odmianą kostiumu, w której zdecydowanie nie warto pływać. W przeciwnym razie jego noszenie może być bardzo niekomfortowe i to również dla bardzo odważnych kobiet.

Naturalnie istnieją różne odmiany monokini. Można zakupić jego bardziej zachowawczą odmianę, która będzie wyróżniać się mocno zabudowanym (jak na te standardy) dekoltem. Opcjonalnie można zainwestować w bardziej odważne modele, które odkrywają wszystko począwszy od szyi, a na brzuchu kończąc. Trzeba jednak pamiętać, że ich noszenie może być w niektórych sytuacjach dość niewygodne.

Pareo – seksowny dodatek, na który koniecznie warto postawić

Wiele kobiet uważa, że ich biodra, uda i pośladki nie wyglądają tak seksownie, jak one by sobie życzyły. Z punktu widzenia takich pań tradycyjny, dwuczęściowy strój kąpielowy może budzić pewne zażenowanie. Dlatego w tej sytuacji pareo pozostaje w zasadzie jedynym, sensownym rozwiązaniem.

Dzięki pareo kobieta wygląda seksownie i… kobieco. Warto postawić na model, który będzie zgrany pod kątem kolorystycznym z resztą stroju kąpielowego. Jego zawiązanie nie jest trudne i – w zależności od modelu – polega na odpowiednim związaniu krawędzi pareo lub też zapięciu za pomocą specjalnego guziczka.

Tankini – propozycja dla nowoczesnych pań

Jeśli którejś kobiecie znudziły się tradycyjne kostiumy kąpielowe, może ona postawić na tankini. Jest to oryginalna forma tradycyjnego, jednoczęściowego stroju, którego główną zaletą jest to, że zasłania on całkowicie brzuch. Tankini jest w zasadzie połączeniem koszulki i majtek, dzięki czemu stabilnie utrzymuje się na całej sylwetce.

Reasumując, dobór odpowiedniego kostiumu kąpielowego to dla wielu kobiet prawdziwe wyzwanie. Może więc warto zainwestować w modele, które są – dosłownie i w przenośni – skrojone pod kątem wybranej sylwetki? Czas skończyć z myśleniem, że popularne stroje jednoczęściowe to propozycja wyłącznie dla mniej atrakcyjnych pań, które z różnych względów nie chcą ubrać bikini.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostium kąpielowy.

Comments are closed.