Każdy chciałby jeździć po świecie i zwiedzać przepiękne miejsca. Jest wiele takich, które sprawiają, że jesteśmy nimi zafascynowani. Dużo ludzi zachwyca się sztuką na całej planecie. Jednak ta najbliżej nas często jest niedoceniana. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest również formą sztuki, która sprawia, że kobiety wszędzie mogą poczuć się jak na wymarzonych wakacjach – podróżując pomiędzy kolorami, wzorami. Poznaj lepiej pojęcie hybrydy.

Przedłużanie i stylizacja paznokci metodą hybrydową

Jak wiadomo aby wykonać paznokcie potrzebny jest niezbędny podstawowy sprzęt oraz profesjonalne, przeznaczone do stylizacji lakiery. Istotą paznokcia hybrydowego jest jego szybkie utwardzenie za pomocą promieni UV, wobec czego do zrobienia metodą hybrydową paznokci niezbędna jest lampa LED bądź UV, emitująca ten rodzaj promieni. Co ważne, zestaw podstawowy do wykonywania paznokci zawiera: warstwę podkładowa, czyli tak zwaną bazę, warstwę wykończającą, czyli tak zwany top, aceton, odtłuszczacz, lakier hybrydowy, bloczek polerski, waciki bezpyłowe. Również inne akcesoria do stylizowania paznokci jak i nadawania im kształtu takie jak radełka, pilniki czy cążki do obcinania skórek.

Zalety manicure hybrydowego

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to fenomenalne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz piękny efekt końcowy. Posiada wiele zalet a wśród nich znajdują się:

  • bogata gama kolorystyczna,
  • niezwykle szybka i bezpieczna aplikacja,
  • naturalny i niezwykle piękny wygląd paznokci,
  • długotrwały efekt zadbanych paznokci,
  • odporność na czynniki zewnętrzne oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne przy profesjonalnej usłudze,
  • możliwość stworzenia niepowtarzalnych stylizacji oraz duża szansa na długie i piękne paznokcie.

Paznokcie hybrydowe – cena

Jeśli chodzi o metodę hybrydową zdobienia paznokci cena jest zależna od wielu czynników. Pierwszym z nich, który warunkuje koszt jest liczba wzorów, ale i sposób ich wykonania. Również to, czy paznokcie mają być wyłącznie pomalowane, czy również przedłużane. Jeśli wybierzemy opcje wszystkich elementów, koszt standardowego manicure może wzrosnąć nawet kilkukrotnie. Ponadto, na końcową cenę paznokci ma wpływ to, gdzie oraz kto je wykonuje. W salonie kosmetycznym ceny oscylują w okolicy 80 do 120 złotych – jest to zależne również od lokalizacji. Wiele osób wykonuje manicure hybrydowy w domu wówczas cena jest niższa. Najtaniej jest oczywiście robić paznokcie samemu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie hybrydy na paznokcie.

Comments are closed.