Zaprojektowanie dużego ogrodu nie jest dzisiaj kłopotem – olbrzymia ilość kompletów meblowych i dekoracji sprawiają, że takie miejsce może być idealnie dopasowane do potrzeb. Jaki pomysł na duży ogród zrealizować? Jakie meble i dodatki wybrać? Na co zwracać uwagę?

Pomysł na duży ogród z meblami technorattanowymi

Meble technorattanowe to pomysł na duży ogród, który pozwoli na wykreowanie wygodnego miejsca do relaksu. To również meble, które zachwycą elegancją, trwałością i świetnymi parametrami technicznymi. Taki pomysł na duży ogród może nawiązywać zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wzornictwa. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach. Znaleźć w nich można przede wszystkim sofy narożne, ale też lekkie krzesła i fotele, wygodne leżanki ogrodowe, stoły i stoliki, fotele w kształcie kokonów. Kolekcje uzupełniają technorattanowe donice i skrzynie ogrodowe. Tak rozbudowane kolekcje pozwolą dowolnie zaaranżować ogród i wykreować idealne miejsce do relaksu.

Pomysł na duży ogród i miejsce wypoczynkowe w cieniu

Zieleń w ogrodzie kojąco wpływa na nasze samopoczucie i zmysły. To główny powód dla którego warto zaaranżować przestrzeń wypoczynkową blisko domu. Pomysł na duży ogród zrealizować można również poprzez wykorzystanie nowoczesnego parasola lub pergoli. Ochrona przed słońcem, szczególnie w okresie lata, jest bardzo ważne. Nowoczesne pergole ogrodowe pozwolą na precyzyjne określenie przestrzeni wypoczynkowej. Pergole ogrodowe wznoszone są z elementów aluminiowych. Modułowa budowa pozwala na zacienienie wybranego obszaru ogrodu. Dach pergoli wykonany jest z aluminiowych lameli, które mogą obracać się wokół własnej osi. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy sami decydują o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę.

 

 

Comments are closed.