Czarne meble kuchenne w zestawieniu z innymi kolorami, pomogą stworzyć modne, a do tego funkcjonalne pomieszczenie. Tego typu zestawy są dobrą propozycją dla osób, chcących znaleźć coś modnego, unikalnego, co pomoże stworzyć klimatyczne miejsce, służące do przyrządzania posiłków.

Oświetlenie i czarne meble kuchenne

Jedną z najważniejszych kwestii jest oświetlenie. Trzeba zadbać o to, aby była jego odpowiednia ilość. W szczególności, jeżeli ktoś zdecyduje się na szafki kuchenne w macie. Odstępstwem od reguły mogą być fronty kuchenne z połyskiem, ale nadal nie można zapominać o tym, że ma się do czynienia z nieco mrocznym kolorem. Jedna lampa znajdująca się pod sufitem na pewno nie wystarczy. Taśmy LED nad blatem roboczym lub punktowe oświetlenie, to konieczność. Można również pomyśleć o zamontowaniu kinkietów w najważniejszych punktach na powierzchni kuchni, aby zapewnić sobie dodatkową możliwość oświetlenia.

Drobne, kolorowe akcenty

Ktoś powie, że czarne meble kuchenne należy połączyć tylko i wyłącznie z białym. Takie odpowiednie przeciwieństwo, które nieco pomoże rozjaśnić całe pomieszczenie. Wcale nie tak musi być. Wystarczy zdecydować się na inne, drobne kolorowe akcenty, aby odgonić mroczny klimat tego pomieszczenia. Intensywność srebra, złota będzie idealną propozycją, a do tego kuchnia nabierze bardziej eleganckiego wyglądu. Nie trzeba nic specjalnego wybierać, pozostając przy gałkach od szafek kuchennych, pomocnych przy zaglądaniu do środka. Takie kolorowe akcenty są w stanie mile odmienić całe pomieszczenie. 

 

Comments are closed.

lpo.pl zobacz lonypodroznik.pl