Samochody przetrwają przez długie lata, jeśli ich właściciele będą o nie dbać. Nie chodzi tylko o prawidłową jazdę, zmianę biegów czy hamowanie silnikiem. Utrzymać jego sprawność można za pomocą różnych preparatów i olejów silnikowych, które są niezwykle ważne. Dzięki temu problemów z awariami nie będzie miał przyszły właściciel. Dla niektórych ważne jest, aby auto dobrze się prezentowało. Druga grupa woli jednak, aby było ono sprawne mechanicznie. Zapraszamy do przeczytania artykułu, w których dowiesz się, co zrobić, aby samochód służył nam przez wiele lat.

Środek do czyszczenia wtrysków benzyny. Poprawia rozpylanie wtryskiwanego paliwa

Czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych, pozwala na pozbycie się wilgoci, która gromadzi się wokół wtryskiwaczy. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które skutecznie pozbywają się osadu powstałego w katalizatorze. Skutkiem tego jest maksymalizacja wydajności paliwa, poprawienie rozruchu zimnego silnika, zredukowanie emisji spalin oraz usunięcie osadów z górnej części cylindra. Najlepszym rozwiązaniem jest podanie środka do czyszczenia wtrysków bezpośrednio do listwy wtryskiwaczy. Cały proces trwa około 20 minut. Gdy puszka jest pusta, należy wyłączyć silnik i wpiąć przewody fabryczne. Wielu kierowców podkreśla skuteczność preparatów, które mają ugruntowaną pozycję na rynku. 

Dobrej jakości oleje i płukanki silnika. Dzięki nim, przedłużysz żywotność jednostki napędowej

Silnik jest sercem samochodu. Zdarzają się kierowcy, którzy mają jedno przed 20 lub więcej lat i zachowane jest ono w dobrym stanie. W sklepie https://dbamtomam.pl/ zabezpieczysz swoje auto na lata. Kupisz w nim najlepszej jakości oleje silnikowe i płukanki silnika, które z powodzeniem przywrócą pojazd tak, jakby wyjechało dopiero z salonu. Zapoznaj się z całym asortymentem sklepu i zadbaj o swoje auto już teraz. Pozwoli Ci to na uniknięcie kosztownych napraw lub wymiany całego silnika. 

 

Comments are closed.