Nowoczesna kuchnia to miejsce, w którym przebywa się z przyjemnością. Szukając inspiracji na niebanalne wnętrze dopasowane do potrzeb, warto zwrócić uwagę na kuchnie na wymiar. Eleganckie projekty i możliwość wykorzystania maksimum miejsca to najważniejsze zalety tego rozwiązania!

Kuchnie na wymiar – atuty i zalety

Bez wątpienia kuchnie na wymiar są jednymi z chętniej wybieranych – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy tworzącej wyjątkowe meble kuchenne. Kuchnie na wymiar pozwalają na zabudowanie każdego wnętrza: zarówno mniejszych, jak i większych kuchni, ale też stworzenie praktycznych aneksów tam, gdzie przestrzeni jest niewiele. Kuchnie na wymiar pozwolą też na zabudowanie problematycznych elementów, takich jak skosy czy wnęki. Meble na zamówienie to również szansa na wykorzystanie pełnego potencjału wnętrza, np. poprzez zabudowanie go pod sam sufit. W ten sposób uzyskuje się optymalną ilość przestrzeni do wykorzystania. Niewątpliwym atutem jest również fakt, że kuchnia na wymiar daje pełną dowolność w wyborze materiałów, dekorów czy akcesoriów. Możliwe jest więc zaprojektowanie niepowtarzalnej, unikalnej kuchni.

Kuchnie na wymiar z wybranych materiałów

Decydując się na kuchnie na wymiar, to klient decyduje o materiałach, kolorach, akcesoriach. Wybór jest praktycznie nieograniczony! Meble kuchenne mogą zostać wykonane z klasycznych płyt meblowych laminowanych, płyt lakierowanych, ale też litego drewna, forniru. Meble mogą być zdobione panelami dekoracyjnymi, przeszkleniami. Klient wybiera także markę i rodzaj akcesoriów, które wykorzystane będą w tworzeniu mebli. Atutem kuchni na wymiar jest też możliwość zabudowania sprzętów kuchennych, dzięki czemu uzyskuje się spójną zabudowę meblową.

Comments are closed.